Filtry Przemysłowe Polska

Filtracja oleju przepracowanego

olej przepracowany filtry

Codziennie tysiące litrów oleju zostaje podlega wymianie i zostaje uznane za zużyte. Dzieje się tak na skutek zanieczyszczenia substancjami stałymi, produktami spalania, a także z powodu starzenia się chemicznego i mechanicznego oleju. Zasady racjonalnej gospodarki zasobami naturalnymi nie pozwalają na pozbycie się tak zakwalifikowanych olejów oraz smarów i ich utylizację.
W wielu wypadkach oleje przepracowane stanowią cenny surowiec służący do produkcji olejów specjalnych, smarów i substancji olejopochodnych. Nasz Firma, Filtry Przemysłowe Polska, posiadają w ofercie urządzenia i wyroby skutecznie oczyszczające oleje z zanieczyszczeń, wody i innych niepożądanych zabrudzeń. Dostarczamy filtry mechaniczne, np. filtry workowe, ciśnieniowe.
Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu poznania szczegółów.

Filtry workowe >>

Worki filtracyjne >>

Podwójny filtr serii DX ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Nadaje się zarówno do mediów płynnych, jak i gazowych w przemyśle naftowo-gazowym, petrochemicznym.

Filtry koszowe Simplex serii SOX, oferowane przez Spółkę Filtry Przemysłowe Polska, do filtracji oleju smarnego, paliwa i wody.