Filtry Przemysłowe Polska

Filtry - dawne Mahle

filtry mahle

Filtry hydrauliczne, filtry do odpylania, filtry automatyczne do roku 2016 były produkowane pod marką MAHLE. W roku 2016 firma MAHLE weszła w skład Filtration Group. Wyłącznym przedstawicielem Filtration Group Global Filters w Polsce jest Spółka Filtry Przemysłowe Polska.

Mahle Industrial Filtration była znanym i cenionym producentem filtrów i układów filtracyjnych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, nabytymi w czasie pracy w MAHLE oferujemy dziś filtry hydrauliczne, odpylające, systemy filtracyjne oraz filtry automatyczne odpowiadające filtrom wciąż produkowanym w zakładach należących kiedyś do MAHLE, a dziś do Filtration Group.

Dysponujemy także doskonałymi filtrami i elementami filtrującymi stanowiącymi interesujące ekonomicznie zamienniki do produktów Mahle.

Proponujemy również naszym Klientom rozbudowę lub unowocześnienie posiadanych przez nich urządzeń filtracyjnych firmy Mahle, tak by lepiej sprostały aktualnym wymogom technologicznym i regulacjom prawnym. Służymy propozycjami oraz wszechstronnym doradztwem i współpracą przy wprowadzaniu nowoczesnych technologii, instalacji, systemów i linii produkcyjnych obejmujących moduły filtracyjne. Pomożemy dobrać wszystkie możliwe części zamienne do filtrów hydraulicznych produkowanych przez Filtration Group (dawniej Mahle). 

Obudowy do filtracji cieczy hydraulicznych i olejów. Szeroki zakres dopuszczalnych ciśnień pracy. Zapewniamy pełną ofertę potrzebnych wkładów filtracyjnych. Stosowane do usuwania zanieczyszczeń stałych, a także usuwania wody z oleju.